دستگیری عاملان شرارت و درگیری در ساحل توسط پلیس شهرستان خمام
دستگیری عاملان شرارت و درگیری در ساحل توسط پلیس شهرستان خمام
خزر: سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری در منطقه جفرود شهرستان خمام خبر داد و افزود: متهمان ۳۰،۲۷، ۲۶ و ۲۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش خزرآنلاین، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری در منطقه توسط پلیس شهرستان خمام خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی درگیری و اخلال در نظم عمومی توام با استفاده از سلاح سرد توسط اراذل و اوباش در منطقه جفرود، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پس از تحقیقات فنی و اشرافیت اطلاعاتی متهمان این پرونده شناسایی شدند گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی با مرجع قضائی در دو عملیات جداگانه عاملان درگیری را دستگیر کردند.

سرهنگ حسن‌پور بیان داشت: متهمان ۳۰،۲۷، ۲۶ و ۲۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی ایجاد اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و گفت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام را به آن‌ها نخواهد داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.