دستگیری عاملان درگیری و شرارت در منطقه گلسار رشت
دستگیری عاملان درگیری و شرارت در منطقه گلسار رشت

به گزارش خزرآنلاین، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین شهروندان با مخلان نظم و امنیت به صورت قانونی برخورد می‌کند. ماموران پلیس امنیت عمومی در پی گزارش یکی از شهروندان در خصوص درگیری و اخلال در نظم عمومی توسط تعدادی از اراذل […]

به گزارش خزرآنلاین، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین شهروندان با مخلان نظم و امنیت به صورت قانونی برخورد می‌کند. ماموران پلیس امنیت عمومی در پی گزارش یکی از شهروندان در خصوص درگیری و اخلال در نظم عمومی توسط تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه گلسار شهرستان رشت، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پس از تحقیقات صورت گرفته و با اشرافیت اطلاعاتی پلیس، متهمان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی دستور دستگیری آنها صادر شد، اذعان کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی با تلاش همه جانبه نسبت به دستگیری ۵ نفر اراذل و اوباش این پرونده اقدام کردند.

سرهنگ “حسین حسن‌پور” در ادامه با اشاره به اینکه این اراذل و اوباش که با اخلال در نظم عمومی و درگیری با یکدیگر موجب اخلال در نظم عمومی شدند، تصریح کرد: اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی است و نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد.

 

این مقام انتظامی علت درگیری را اختلافات شخصی اعلام کرد و بیان کرد: متهمان ۲۳، ۲۴، ۳۷، ۳۸ و ۲۴ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.