آتش‌نشانی رشت جلوی خودسوزی مرد جوان را گرفت | در این حادثه کسی آسیبی ندید
آتش‌نشانی رشت جلوی خودسوزی مرد جوان را گرفت | در این حادثه کسی آسیبی ندید
خزر: شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه بر اثر اختلافات خانوادگی احتمال خودسوزی و تخریب وجود داشت سریعا تیم‌های نجات و اطفایی نسبت به اجرای عملیات نجات اقدام کردند.

با توجه به ریختن بنزین از سوی فرد مورد نظر بر روی خود و خودروی سواری و احتمال خودسوزی مرد جوان بحمدالله عملیات موفقیت‌آمیز توسط تیم نجات و اطفای آتش نشانان انجام گرفت و مرد جوان خود را به آتش نشانان سپرد.

به گزارش خزرآنلاین، اعلام تخریب و احتمال خودسوزی در ابتدای بلوار لاکان کوچه زمانی به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت از اعزام دو دستگاه خودروی اطفایی بهمراه ۱۶ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه خبر داد.

وی با بیان اینکه بر اثر اختلافات خانوادگی احتمال خودسوزی و تخریب وجود داشت سریعا تیم‌های نجات و اطفایی نسبت به اجرای عملیات نجات اقدام کردند.

مومنی با بیان اینکه با همکاری تیم آتش نشانان نسبت به پیشگیری از تجمع شهروندان در محل حادثه و نیز مشاوره مرد جوان اقدام لازم صورت گرفت، ادامه داد: با توجه به ریختن بنزین از سوی فرد مورد نظر بر روی خود و خودروی سواری و احتمال خودسوزی مرد جوان بحمدالله عملیات موفقیت‌آمیز توسط تیم نجات و اطفای آتش نشانان انجام گرفت و مرد جوان خود را به آتش نشانان سپرد.

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه مرد جوان آسیبی ندید و تیم‌های اطفایی پس از ایمن‌سازی محل حادثه به ایستگاه‌های مربوطه بازگشتند.

شایان ذکر است که در هیچ زمانی تخریب و خودکشی عاملی برای اصلاح و رسیدن به زندگی ایده آل نبوده و نخواهد بود در این مواقع که احتمال آن می‌رود برای هر شخصی پیش آید توصیه می‌شود افراد خود را به مشاورین مجرب روانشناسی بسپارند.