پیام تبریک مدیرعامل آبفای استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک مدیرعامل آبفای استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران به عنوان وجدان بیدار و ذهن آگاه جامعه ، ایفاگر نقشی ماندگار و تاریخ ساز هستند. هفدهم مردادماه، که به پاسداشت خدمات ارزشمند اصحاب رسانه، به نام «روز خبرنگار» مزین شده است، فرصتی است که از زحمات اصحاب قلم قدردانی شود، وقایع نگارانی که آگاهی می دهند و صداقت، حقانیت نوشته هایشان است. خبرنگاران، […]

خبرنگاران به عنوان وجدان بیدار و ذهن آگاه جامعه ، ایفاگر نقشی ماندگار و تاریخ ساز هستند. هفدهم مردادماه، که به پاسداشت خدمات ارزشمند اصحاب رسانه، به نام «روز خبرنگار» مزین شده است، فرصتی است که از زحمات اصحاب قلم قدردانی شود، وقایع نگارانی که آگاهی می دهند و صداقت، حقانیت نوشته هایشان است.

خبرنگاران، نخبگانی هستند که شرف خود را در گرو آگاهی رسانی و اطلاع دادن دقیق به جامعه گذاشته اند، بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات این عزیزان است.

ضمن گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و سپاس فراوان از همکاری های صمیمانه شما خبرنگاران رسانه ها با شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، از تلاش های خستگی ناپذیر و ارزشمندتان که شایسته بهترین تکریم ها هستید قدردانی می کنم و از خداوند منان توفیق روزافزون تمامی خبرنگاران در عرصه حساس رسانه ای کشورمان را آرزومندم.

سید محسن حسینی سالکده

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل