حواشی یک قتل وحشتناک در فومن
حواشی یک قتل وحشتناک در فومن
خزر: کارآگاهان پلیس آگاهی گیلان پس از ۱۱ ماه تلاش توانستند قاتل فراری را در حین فروش فرزندش دستگیر و به مراجع قضائی تحویل دهند.

به گزارش خزرآنلاین، قاتل فردی از استان‌ها غربی کشور بوده که در یکی از روستاهای فومن ویلا داشته است.

کارآگاهان پلیس آگاهی گیلان پس از ۱۱ ماه تلاش توانستند قاتل فراری را در حین فروش فرزندش دستگیر کنند.

سرهنگ حمید رضا فیضی با بیان اینکه خبر منتشر شده در «رکنا» صحت ندارد، گفت: در این خبر قاتل را مردی از اهالی شهرستان فومن معرفی کرده که این خبر کذب است.

وی با بیان اینکه انتشار این خبر موجب جریحه دار شدن احساسات مردم فومن و تشویش اذهان عمومی در این شهرستان شده است، افزود: قاتل فردی از استان‌ها غربی کشور بوده که در یکی از روستاهای فومن ویلا داشته است.

فرمانده انتظامی فومن با اشاره به اینکه قاتل ۳۶ ساله پس از مشاجره با همسرش، وی را به قتل رسانده و با فرزندانش متواری شده بود، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی گیلان پس از ۱۱ ماه تلاش توانستند قاتل فراری را در حین فروش فرزندش دستگیر و به مراجع قضائی تحویل دهند.

وی با بیان اینکه فرزندان این مرد نیز به پدربزرگشان تحویل داده شدند، تأکید کرد: درج این گونه اخبار خلاف واقع اذهان عمومی را جریحه دار می‌کند.

سرهنگ فیضی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق رسانه‌ای و صداقت در انتقال اخبار، ادامه داد: انتقال اخبار درست به شهروندان در افزایش میزان اعتماد عمومی اثر گذار و جامعه را به مسیر درست هدایت خواهد کرد.