حمله به شهرداری لوندویل آستارا با چوب و چماق!
حمله به شهرداری لوندویل آستارا با چوب و چماق!
خزر: هفته گذشته سه نفر با چوب و چماق به شهرداری حمله‌ور شدند و در فضای این نهاد عمومی، رعب و وحشت ایجاد کردند. مدیریت شهری شکایتی علیه این افراد در محاکم قضایی تنظیم کرده و این متخلفان توسط مرجع قضایی تحت پیگرد قانونی هستند.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار لوندویل گفت: هفته گذشته سه نفر با چوب و چماق به شهرداری حمله‌ور شدند و در فضای این نهاد عمومی، رعب و وحشت ایجاد کردند. مدیریت شهری شکایتی علیه این افراد در محاکم قضایی تنظیم کرده و این متخلفان توسط مرجع قضایی تحت پیگرد قانونی هستند.

 نعمت یاورپور در خصوص جزئیات حمله سه نفر به شهرداری لوندویل اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۰ روز _چهارشنبه نهم شهریورماه_ سه نفر از شهروندان با چوب و چماق به شهرداری لوندویل حمله‌ور شدند و در محیط کار این نهاد عمومی رعب و وحشت ایجاد کردند.

 وی افزود: هفته گذشته شهروندی با مجوز شهرداری و رضایت کامل اقدام به عقب‌نشینی دیوار منزل خود کرده بود که با اعتراض بی‌دلیل یکی از همسایگان روبه‌رو و با او درگیر می‌شود، سپس این فرد معترض به همراه اقوام خود به شهرداری حمله می‌کند و موجب برهم خوردن نظم این نهاد عمومی می‌شود.

 شهردار لوندویل خاطرنشان کرد: تمام اتفاقات روز حادثه در دوربین‌های مداربسته شهرداری ثبت و تصاویر آن تحویل مرجع قضائی شده است.

 یاورپور تاکید کرد: مدیریت شهری در رابطه با این موضوع شکایتی در محاکم قضائی تنظیم کرده که توسط مراجع قضائی تحت پیگرد قانونی و رسیدگی است‌.

 وی اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر لوندویل، تمام اقدامات خود را در چارچوب قانون اجرا کرده است و همواره تلاش می‌کند رضایت همه شهروندان را جلب کند.

 شهر لوندویل از توابع شهرستان آستارا در غرب استان گیلان واقع شده است.