حق ندارید به جایگاه شورا اهانت کنید | عملکرد خود را هم بگویید که چه کاری برای مردم انجام داده اید؟!
حق ندارید به جایگاه شورا اهانت کنید | عملکرد خود را هم بگویید که چه کاری برای مردم انجام داده اید؟!
خزر: آقای استاندار محترم گیلان حق ندارد به جایگاه شورا اهانت کند. ایشان چرا اعضای شورای شهر را به جلسات پسماند دعوت نمی‌کند تا شورا حرف خود را بزند!

به گزارش خزرآنلاین، محمدحسین واثق کارگرنیا عصر امروز ( چهارشنبه) در چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت به انتقادات بی سابقه استاندار گیلان پیرامون ضعف و ناکارآمدی اعضای شورا واکنش نشان داد و اظهار کرد: آقای استاندار محترم گیلان حق ندارد به جایگاه شورا اهانت کند. ایشان چرا اعضای شورای شهر را به جلسات پسماند دعوت نمی‌کند تا شورا حرف خود را بزند!

 رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه برای حل مشکل سراوان دستگاه‌ها و ادارات دیگری به جز شهرداری و شورا نیز نقش دارند که در راس همه اینها استانداری است، افزود: مکان زباله را باید استانداری بدهد. شورا وارث عملکرد نادرست مسئولان قبلی است. وزیر کشور درخواست داشته است که جایگاه دفن زباله تغییر کند و جایگاه جدیدی مشخص شود، ما هم به دنبال همین هستیم اما چرا آقای استاندار توپ را به زمین شورا و شهرداری می‌اندازد.

کارگرنیا در پایان با تاکید بر اینکه هر زمان منافع مردم ضایع شود، سیاسی هستیم تصریح کرد: استاندار گیلان عملکرد شورا را زیر سوال بردید، عملکرد خود را هم بگوید که چه کاری انجام داده است؟!

 

 

۰/۵ (۰ نظر)