اطلاعیه خانه مطبوعات و رسانه های گیلان درخصوص بخشودگی جریمه های کرونایی خبرنگاران
اطلاعیه خانه مطبوعات و رسانه های گیلان درخصوص بخشودگی جریمه های کرونایی خبرنگاران
خزر: *تصویر کارت خودرو، کارت ملی مالک و کارت خبرنگاری بر روی یک صفحه A4 به طور کاملا واضح و خوانا به همراه شماره موبایل خبرنگار چاپ شود.

به گزارش خزرآنلاین، خانه مطبوعات و رسانه های گیلان درخصوص بخشودگی جریمه های کرونایی خبرنگاران استان اطلاعیه ای صادر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

پیرو عنایت و توجه ویژه سردار ملکی فرماندهی انتظامی گیلان به خبرنگاران و مساعدت و همکاری صورت گرفته توسط سرهنگ طالبی، رئیس پلیس راهور استان، در راستای بخشودگی جریمه های کرونایی خبرنگاران رسانه های گیلان، طبق رایزنی های صورت گرفته لطفا مدارک زیر در اسرع وقت تهیه و تحویل شود.

*تصویر کارت خودرو، کارت ملی مالک و کارت خبرنگاری بر روی یک صفحه A4 به طور کاملا واضح و خوانا به همراه شماره موبایل خبرنگار چاپ شود. ضمنا خبرنگارانی که مالک خودرو نیستند، می‌بایست رابطه خود با مالک را در همان صفحه A4قید نمایند.*

مدارک فوق حتما تا ساعت ۱۴بعدازظهر روز دوشنبه ۲۲ شهریور در رشت به خانه مطبوعات و رسانه های گیلان و در شهرستانها به ادارات ارشاد همان شهرستان تحویل داده شود.

تذکرات:
۱. این اطلاعیه صرفا مختص کسانی است که پیش از این مدارک اولیه خود را تحویل داده اند و شماره پلاکشان، پیشتر توسط خانه مطبوعات و رسانه‌های استان به راهور تحویل داده شد.
۲.در صورت عضویت در خانه مطبوعات گیلان حتما این مورد نیز بر روی برگه A4 قید شود.
۳.درصورت داشتن برگه تردد کپی آن نیز تحویل داده شود.