جذب سرباز امریه در وزارت راه و شهرسازی | مشمولان متقاضی ۷۰ روز قبل از تاریخ اعزام اقدام کنند
جذب سرباز امریه در وزارت راه و شهرسازی | مشمولان متقاضی ۷۰ روز قبل از تاریخ اعزام اقدام کنند
خزر: سرهنگ حامد محمدی‌نژاد، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از جذب سرباز به صورت امریه در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از جذب سرباز به صورت امریه در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

سرهنگ حامد محمدی‌نژاد در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای ماده ۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی و به استناد اصل ۱۴۷ قانون اساسی، نیروهای مسلح موظفند تعدادی از کارکنان وظیفه خود را بنا به درخواست دولت برای امور امدادی، تولیدی، جهاد کشاورزی، آموزشی، تحقیقاتی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی مشروط بر اینکه به آمادگی رزمی نیروهای مسلح آسیبی وارد نیاید در اختیار دولت قرار دهد از این رو برابر اعلام شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گیلان به منظور استفاده و بهره‌گیری از توانمندی‌های نیروهای تحصیل کرده در نظر است ۳ نفر از میان مشمولان متقاضی و فارغ‌التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های فنی و مهندسی، حسابداری، عمران و رایانه به صورت سرباز امریه جذب و پذیرش کند.

وی افزود: کلیه مشمولان متقاضی جهت پذیرش در این شرکت باید ۷۰ روز قبل از تاریخ اعزام در ماه‌های زوج به مدت ۱۲ روز به سایت وزارت راه و شهرسازی به آدرس (www.mrud.ir) مراجعه و در قسمت جذب کارکنان وظیفه ثبت نام کنند.

۰/۵ (۰ نظر)