تمدید مهلت اقدام شهروندان رشتی برای تعیین تکلیف جرائم تردد ایام کرونا
تمدید مهلت اقدام شهروندان رشتی برای تعیین تکلیف جرائم تردد ایام کرونا
خزر: آخرین فرصت ثبت نام برای تعیین تکلیف جرائم تردد ایام کرونا تا پایان مرداد ماه تمدید شد. بازه زمانی فوق آخرین فرصت برای تعیین تکلیف جرائم تردد ایام کرونا بوده و این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، روابط عمومی فرمانداری رشت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به فروکش کردن شدت همه گیری کرونا و مجاز بودن تردد در تمامی ساعات شبانه روز، شهروندان گرامی می توانند از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ لغایت پایان مرداد ماه با ثبت نام در پرتال فرمانداری رشت به آدرس rasht.gilan.ir نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: در ادامه این فرایند نیازی به حضور شهروندان در محل فرمانداری نبوده و این عزیزان می‌‌توانند پس از بررسی‌ کارشناسان فرمانداری و ارسال پیامک تایید درخواست ثبت شده، با مراجعه به مراکز پیشخوان دولت و ارائه کد رهگیری، برگه تایید درخواست تردد خود را دریافت و برای طی سایر مراحل قانونی به پلیس راهور ارائه نمایند.

همچنین در این اطلاعیه تاکید گردیده: بازه زمانی فوق آخرین فرصت برای تعیین تکلیف جرائم تردد ایام کرونا بوده و این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.