تأمین برق مشترکان خانگی اولویت نخست است
تأمین برق مشترکان خانگی اولویت نخست است
خزر: مدیر عامل برق منطقه ای گیلان از انجام تعمیرات نیروگاهی برای استفاده بهینه از همه ظرفیت های برای کاهش خاموشی در تابستان خبر داد و گفت: تأمین برق مشترکان خانگی اولویت نخست است.

به گزارش خزرآنلاین، بهمن داراب زاده امروز در جلسه تشکیل کارگروه مدیریت مصرف با اشاره به تابستان پیش رو و افزایش دما، گفت: با برنامه ریزی، تمهیدات و اقدامات صورت گرفته انتظار می‌رود تابستان امسال در مقایسه با سال گذشته با مشکلات کمتری سپری کنیم.

وی افزود: تمامی برنامه ریزی‌های انجام شده اعم از تعمیرات نیروگاهی، هماهنگی‌های انجام شده با صنایع و کاهش مصرف و ساعات کار ادارات در صورتی می‌تواند موفقیت آمیز باشد که مردم با همدلی و همکاری در استفاده بهینه از انرژی برق تلاش کنند.

داراب زاده گفت: خوشبختانه بیش از ۹۹ درصد تعمیرات نیروگاهی انجام شده و تقریباً تمامی نیروگاه‌ها در پیک تابستان امسال با ظرفیت کامل در مدار هستند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: تأمین برق مشترکان خانگی اولویت نخست و بسیار ضروری و مهم بوده و باید تمام تلاش خود را در این زمینه داشته باشیم.

وی افزود: به منظور ترغیب مشترکان بخش خانگی در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق، مشترکان خوش مصرف باید مورد تشویق قرار بگیرند و با برگزاری مسابقات فرهنگی در زمینه مدیریت مصرف برق، برای مشترکان انگیزه بیشتری ایجاد کنند.