آمادگی اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای مقابله با بحران باد گرم شدید در استان
آمادگی اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای مقابله با بحران باد گرم شدید در استان
خزر: محمداسماعیل هنرمند از آمادگی کامل اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای رفع خاموشی های ناشی از وزش شدید باد گرم در استان خبر داد.
به گزارش خزرآنلاین، محمداسماعیل هنرمند از آمادگی کامل اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای رفع خاموشی های ناشی از وزش شدید باد گرم در استان خبر داد.

وی اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه جدید و وزش باد گرم شدید در استان ، با برگزاری جلسات کاری و تعیین اعضای کمیته بحران و همچنین با تجهیز امورهای اجرایی ، شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: تعداد ۸۴ اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع خاموشی های حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند تاکید کرد: بر اثر  وزش شدید باد در برخی نقاط استان بویژه در ارتفاعات خساراتی به شبکه ها و تاسیسات توزیع برق وارد آمد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت:  از این رو و باتوجه به اعلام آماده باش قبلی امورهای اجرایی و اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق گیلان ، این خسارات ها و خاموشی های موردی حادث شده به همت کارکنان پرتلاش این شرکت،  برطرف شد و با حضور اکیپ های عملیاتی در حال برطرف سازی می باشد.

وی افزود: عمده خاموشی های رخ داده بر اثر سقوط اشیاء جانبی مانند درختان و اشجار انها، سقف منازل، داربست های منصوبه و …. بوده است که در کمترین زمان ممکن مشکل رخ داده برطرف شد.

وی در انتها تصریح کرد: راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق استفاده از اپلیکیشن برق من می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir همچنین مراجعه به کافه بازار دانلود و از خدمات آن استفاده کنند .