ایجاد اشتغال برای جوانان رشتی با اجرای پروژه هتل ۲۲ طبقه خیابان پرستار
ایجاد اشتغال برای جوانان رشتی با اجرای پروژه هتل ۲۲ طبقه خیابان پرستار
خزر: شهردار وقت اعلام کرده بود که تمامی مجوزهای لازم به منظور اجرای این پروژه اخذ شده، اما پس از گذشت چند ماه متوجه شدیم که این مشکل همچنان پابرجاست. 

به گزارش خزرآنلاین،  محمد حسین واثق کارگرنیا صبح امروز در جلسه‌ای که با حضور شرکت گیل لند، سرمایه‌گذار پروژه احداث هتل ۲۲ طبقه در خیابان پرستار رشت با هدف تسریع بخشیدن به این پروژه در ساختمان شورا برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه‌گذار این پروژه چند سال است که برای سرمایه‌گذاری در رشت معطل شده و این اصلا پذیرفتنی نیست. 

 وی با بیان اینکه شورای ششم رشت پس از شروع فعالیت، روند این پروژه را از شهردار وقت جویا شد، افزود: شهردار وقت اعلام کرده بود که تمامی مجوزهای لازم به منظور اجرای این پروژه اخذ شده، اما پس از گذشت چند ماه متوجه شدیم که این مشکل همچنان پابرجاست. 

 رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از حمایت‌های معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری گیلان در روند اجرای این پروژه بیان کرد: به زودی با معاون عمرانی استانداری و همچنین اداره کل میراث فرهنگی گیلان به منظور رفع موانع و اخذ مجوزهای لازم نشست‌هایی برگزار می‌شود و امیدواریم با رفع تمامی موانع شاهد تسریع در روند اجرای پروژه هتل ۲۲ طبقه در خیابان پرستار رشت باشیم. 

 کارگرنیا با اشاره به اینکه احداث این پروژه در کنار جذب و ماندگاری گردشگر، موجب اشتغال برای تعدادی از جوانان رشت و همچنین ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری می‌شود، تصریح کرد: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری رشت در کنار تامین حقوق و مزایای پرسنل، منجر به ساماندهی بیشتر حوزه ساخت و ساز و تخلفات ناشی از آن می‌شود. 

 وی به احداث پروژه پارک آبی در رشت اشاره کرد و گفت: این پروژه از مدت‌ها قبل در رشت مطرح شد، اما به دلیل نامناسب بودن زمین پیشنهادی با مشکلات فراوانی مواجه شد و معتقدم باید با معرفی زمین‌های دیگر شهرداری رشت به سرمایه گذار، از جمله زمین متعلق به شهرداری واقع در مسکن مهر و یا بخشی از زمین که در رینگ ۹۰ متری وجود دارد، عملیات اجرایی این پروژه را نیز آغاز کرد. 

 رئیس شورای شهر رشت با تاکید به اینکه شورا و شهرداری رشت برای جلب مشارکت بخش خصوصی عزم خود را جزم کرده‌اند، افزود: یقینا اگر یک پروژه بزرگ در رشت اجرایی شود، بی اعتمادی که سال‌ها سرمایه‌گذاران نسبت به این شهر پیدا کرده بودند برطرف می‌شود و شهر نیز با سرعت بیشتری در مسیر توسعه حرکت می‌کند.