اکبر محبوبی فر از هنرمندان برجسته گیلان درگذشت
اکبر محبوبی فر از هنرمندان برجسته گیلان درگذشت
خزر: اکبر محبوبی فر از هنرمندان برجسته استان گیلان صبح امروز شنبه در ۸۰ سالگی و به علت کهولت سن درگذشت.

به گزارش خزرآنلاین، معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان گفت: اکبر محبوبی فر بازیگر تئاتر و تلویزیون استان گیلان بامداد امروز به دلیل کهولت سن درگذشت.

سید امیر مصباح ضمن تسلیت درگذشت این هنرمند پیشکسوت و باسابقه گیلانی، اظهار کرد: مرحوم «اکبر محبوبی فر» بامداد امروز در سن ۸۰ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی با بیان اینکه مرحوم «محبوبی فر» از هنرمندان باسابقه تلویزیون، تئاتر و عرصه‌های هنری استان گیلان بودند، افزود: همه گیلانیان با تئاترها و سریال‌های ایشان خاطرات بسیاری دارند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به اینکه فقدان این هنرمند بزرگ خسارتی جبران ناپذیر برای حوزه هنر به ویژه تئاتر و نمایش استان است، گفت: زمان و مکان مراسم تشییع پیکر این هنرمند ارزنده استان گیلان متعاقباً اعلام خواهد شد.

اکبر محبوبی فر کیست؟

وی ضمن تسلیت مجدد این ضایعه دردناک به خانواده، دوستان و همکاران این مرحوم و اهالی هنر استان گیلان، اضافه کرد: مرحوم محبوبی فر از هنرمندان با اخلاق استان محسوب می‌شد.

وی در سال ۱۳۲۰ در شهر رشت متولد شد و فعالیت‌های هنری خود را از همان دوران نوجوانی آغاز کرد. وی در زمینه روزنامه نگاری نیز فعالیت داشته و از چهره‌های باسابقه رسانه‌ای استان گیلان نیز محسوب می‌شود.

زنده یاد محبوبی فر همچنین در حوزه رسانه نیز فعالیت داشته و عضو اصلی خانه مطبوعات گیلان بوده است.