انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین شهرداری رشت و سازمان همیاری شهرداری‌ها
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین شهرداری رشت و سازمان همیاری شهرداری‌ها
خزر: در نشست مشترک سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت و سلمان قاسمی سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین این دو نهاد منعقد شد.

به گزارش خزرآنلاین، در نشستی که با حضور سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت، سلمان قاسمی سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان و هیات همراه برگزار شد تفاهم‌نامه همکاری فی مابین شهرداری رشت و سازمان همیاری به امضا رسید.

سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت در این دیدار ضمن ابراز خرسندی به جهت همکاری مشترک با سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های موجود این سازمان، شهرداری رشت نیز آماده همه نوع همکاری به جهت اعتلای مجموعه مدیریت شهری و شهر رشت است.

سلمان قاسمی سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی جهت همکاری مشترک با مجموعه مدیریت شهری از زحمات سرپرست شهرداری رشت تقدیر کرد و افزود: سرپرست شهرداری رشت از شخصیت‌های باسابقه مجموعه مدیریت شهری می‌باشند.

قاسمی اضافه کرد: ظرفیت سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان با توجه به اساسنامه ابلاغی وزارت کشور و نگاه مجموعه استانداری گیلان به سمت کمک و حمایت از شهرداری رشت متمرکز شده بنابراین ما نیز تمام توان خود را برای همکاری مشترک با شهرداری به کار خواهیم گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)