اقدام ارزنده شهردار کلاچای در تکریم بازنشستگان شهرداری
اقدام ارزنده شهردار کلاچای در تکریم بازنشستگان شهرداری
خزر: به مناسبت سوم مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان روز دوشنبه برای اولین بار از تاریخ تاسیس شهرداری مراسمی در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرداری کلاچای برگزار شد. 

به گزارش خزرآنلاین، به مناسبت سوم مرداد روز خانواده و تکریم بازنشستگان روز دوشنبه برای اولین بار از تاریخ تاسیس شهرداری مراسمی در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرداری کلاچای برگزار شد. 

 کامران علیپور رییس شورای اسلامی شهر کلاچای با ابراز خرسندی از برگزاری چنین مراسمی آن را فرصتی گرانبها برای تجلیل و پاسداشت از شان و منزلت بازنشستگان عنوان کرد. 

 “مهدی رشاد ” شهردار کلاچای هم برگزاری این مراسم از سوی مجموعه شورا و شهرداری را اقدامی خوب و فرخنده در راستای پاسداشت از جایگاه بازنشستگان عنوان کرد. 

 وی افزود: به جد عرض می کنم هر اتفاق مبارکی که در این شهر رخ می دهد به یمن دستورات و راهنمایی ریاست محترم شورا و اعضای محترم شورای اسلامی شهر است و اگر این همراهی و هم آوایی نباشد توفیقی در فرایند امور حاصل نخواهد شد. 

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به عزیزان بازنشسته تصریح کرد: درب شورا و شهرداری به روی یکایک شما عزیزان گشوده است و مطمئن باشید در حد توان پاسخگوی خواسته های به حق شما خواهیم بود. 

 در پایان این مراسم با اعطای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های همکاران بازنشسته شهرداری تجلیل شد.

 

 

۰/۵ (۰ نظر)