چهار مرکز جدید استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان گیلان کشف و جمع آوری شد
چهار مرکز جدید استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان گیلان کشف و جمع آوری شد
خزر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از شناسایی و جمع آوری۱۲ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال غیر مجاز طی روزهای اخیرخبر داد.

 به گزارش خزرآنلاین، محمداسماعیل هنرمند گفت: با همکاری کارشناسان دفتر بازرسی و خدماتمشترکین و عوامل  نیروی انتظامی از این ۱۲ دستگاه ۶ دستگاه در یک اقامتگاه گردشگری واقع در شهرستان فومن، ۲ دستگاه در یک واحد مسکونی در شهر کلاچای، ۲ دستگاه در یک منزل مسکونی در شهرستان سیاهکل و ۲دستگاه در یک واحد مسکونی در شهرستان بندرانزلی با گزارش مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی کشف و جمع آوری شده است .

وی افزود: فعالیت‌های بدون مجوز این قبیل واحدها منجر به ناپایداری شبکه، تشدید خاموشی ناخواسته و آسیب رسانی به لوازم برقی مشترکین و در نتیجه نارضایتی هم استانی های ارجمند خواهد شد.

وی اضافه کرد: در راستای جلوگیری از تضییع حقوق عامه، شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، اقداماتی از قبیل رصد و پایش لحظه ای بار شبکه های توزیع برق، میزان مصرف برق مشترکین در دوره‌های زمانی مختلف و همچنین بازرسی‌های حضوری کارشناسان این شرکت را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به تداوم پیگیری های لازم وبر خورد قاطع با قانون شکنان یادآور شد: از سال گذشته تا کنون، بیش از ۵ هزار دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز در گیلان شناسایی شده است که بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال به صنعت برق استان خسارت وارد کرده اند.

وی ضمن ارج نهادن به همکاریهای مردمی افزود: هموطنان گرامی می توانند در صورت شناسایی مراکز استخراج غیرمجاز رمزارز اطلاعات مربوطه را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۱ و یا مراجعه حضوری به واحد حراست شرکت توزیع برق محل زندگی خود اعلام نمایند.

هنر مند در پایان اضافه کرد: اطلاعات و مشخصات هویتی گزارش دهندگان به صورت کاملا محرمانه حفظ می شود و به گزارش هایی که منجر به کشف مراکز غیرمجاز استخراج رمزارز گردد تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش نقدی تعلق می گیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)