آماده‌سازی سه طرح بزرگ زیربنایی مرکز آموزشی درمانی پورسینا رشت برای افتتاح در هفته دولت
آماده‌سازی سه طرح بزرگ زیربنایی مرکز آموزشی درمانی پورسینا رشت برای افتتاح در هفته دولت
خزر: فرآیند احداث و تجهیز بخش‌های MRI، آنژیوگرافی محیطی و اتاق‌های عمل جدید مرکز آموزشی درمانی پورسینا رشت به مراحل پایانی رسیده‌اند و برای افتتاح در هفته دولت آماده می‌شوند.
به گزارش خزرآنلاین، مدیر و کارشناس تجهیزات پزشکی دانشگاه از پروژه‌های در حال اتمام  مرکز آمورشی درمانی پورسینا به منظور نهایی کردن وضعیت آن‌ها و صدور تاییدیه برای افتتاح، بازدید به عمل آوردند.
 
در بازدید مدیر و کارشناس تجهیزات پزشکی دانشگاه، پیشرفت فضای فیزیکی دستگاه MRI مرکز آموزشی درمانی پورسینا و الزامات اصلی نصب دستگاه بررسی و تاییدیه‌های نهایی به شرکت مربوطه ارسال و جهت راه‌اندازی دستگاه هماهنگی لازم انجام شد.
 
همچنین در این بازدید، وضعیت دستگاه سی تی اسکن، مورد بررسی قرار گرفت و هماهنگی‌های نهایی با شرکت مربوطه صورت گرفت.
 
در بخش دیگری از این بازدید، فضای فیزیکی اتاق آنژیوگرافی محیطی و اتاق‌های عمل این مرکز و وضعیت نصب و راه‌اندازی تجهیزات و اقدامات انجام شده جهت شروع به کار اتاق عمل مورد بررسی و پایش قرار گرفت و توصیه های لازم به مسئولین مربوطه جهت تکمیل نهایی و اصلاحات داده شد.
 
روشنفکر – مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه، اعلام کرد: پروژه‌های مرکز آموزشی درمانی پورسینا در مرحله نهایی قرار دارند و در هفته دولت افتتاح شده و به بهره‌برداری خواهند رسید.
 
گفتنی است؛ گیلان در هفته دولت  سال جاری، ۲۷ طرح بزرگ عام‌المنفعه سلامت آماده افتتاح دارد.