آغاز عملیات تکمیل خطوط آبرسانی رشت | افزایش ظرفیت برداشت آب از تصفیه خانه بزرگ
آغاز عملیات تکمیل خطوط آبرسانی رشت | افزایش ظرفیت برداشت آب از تصفیه خانه بزرگ
خزر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از آغاز عملیات اجرایی تکمیل خطوط آبرسانی شهر رشت در میدان گاز خبر داد و گفت: اعتبار پیش بینی شده برای تکمیل این پروژه ۲۶ میلیارد ریال است.

به گزارش خزرآنلاین، سید محسن حسینی امروز با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی این پروژه به طول ۱۶۰ متر با استفاده از لوله‌های فولادی به قطر ۸۰۰ و ۹۰۰ میلی متری در ضلع جنوبی میدان گاز به سمت بلوار لاکان آغاز شده است.

وی افزود: با تکمیل این پروژه، ۲۷ کیلومتر از خطوط انتقال اجرا شده شهر رشت با ظرفیت کامل در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این پروژه، ظرفیت برداشت آب از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان حداقل ۶۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش خواهد یافت و می‌تواند مشکل کمبود فشار آب را در برخی از مناطق شهر رشت در ساعات اوج مصرف جبران نماید.

حسینی افزود: افزایش ظرفیت انتقال آب از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان به شهرهای خمام، انزلی و روستاهای در مسیر خطوط انتقال، از دیگر مزایای اجرای این پروژه بشمار می‌رود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از صبر و شکیبایی شهروندان در اجرای پروژه‌های این شرکت گفت: با توجه به بار ترافیکی شدید محل اجرای این پروژه، به منظور جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای همشهریان عزیز در هنگام عبور و مرور، عملیات اجرایی این پروژه طی یک ماه در طول شب انجام می‌شود تا مسیر تردد در طول روز باز باشد.

گفتنی است؛ اعتبار پیش بینی شده برای تکمیل این پروژه ۲۶ میلیارد ریال است.

blank

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)