کدخبر:
247151
تاریخ انتشار:
۱ خرداد ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در یکی از شهرستان های کشور؛

وقتی بازرس اعزامی از استانداری به جای کشف و اعلام فساد، یکی از بستگان خود را استخدام شهرداری می کند!

خزر: در این مورد به خصوص، بد نیست بدانیم که از مدت ها قبل و همزمان با بالاگرفتن حرف و حدیث ها در خصوص وجود فساد در بدنه شهرداری این شهر، استانداری مربوطه بازرسانی را مامور بررسی این موضوع می کند. با این حال اندکی بعد، فردی که تشابه فامیلی با یکی از مسئولان وقت بازرسی استانداری داشته و بنا به قولی برادرزاده وی محسوب می شده، در شهرداری همان شهرستان مشغول به کار می شود!! 

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که رسانه ها خبر از برکناری یکی از شهرداران با دستور مقام قضایی داده و علت این برکناری را وجود برخی شائبه های مالی دانستند. 

اگرچه این اقدام دستگاه قضایی در مبارزه با فساد را می بایست به فال نیک گرفت اما کیست که نداند نمی توان فساد را در بدنه یک سازمان عریض و طویل همچون شهرداری، تنها محدود به یک فرد دانست. این در حالی است که خوشبختانه کشور ما با تعدد نهادهای نظارتی روبرو است و انتظار می رود هر فسادی در همان نخستین گام های تولد، در نطفه خفه گردد. 

در این مورد به خصوص، بد نیست بدانیم که از مدت ها قبل و همزمان با بالاگرفتن حرف و حدیث ها در خصوص وجود فساد در بدنه شهرداری این شهر، استانداری مربوطه بازرسانی را مامور بررسی این موضوع می کند. با این حال اندکی بعد، فردی که تشابه فامیلی با یکی از مسئولان وقت بازرسی استانداری داشته و بنا به قولی برادرزاده وی محسوب می شده، در شهرداری همان شهرستان مشغول به کار می شود!! 

حالا هم که مقامات قضایی در اقدامی قابل تقدیر و تا روشن شدن تمام ابعاد موضوع، دستور به برکناری شهردار این شهرستان داده اند باید به یاد داشت که نمی توان نقش افرادی را که با سواستفاده از جایگاه حقوقی خود، استخدام بستگان شان را وجه المصالحه چشم پوشی از تخلفات عدیده قرار داده اند، نادیده گرفت و منکر نقش آنان در گستردگی و ادامه دار شدن فساد موجود شد. 

در پایان از مقامات قضایی این شهرستان به خصوص دادستان محترم تقاضا می شود تا ضمن بررسی این موضوع، ردپای معاون فعلی یکی از فرمانداری ها را در این موضوع دنبال کرده تا مشخص شود که چگونه و با چه بهایی، راه استخدام برای آقازاده ها و نورچشمی ها هموار می شود! 

 

 
وقتی بازرس اعزامی از استانداری به جای کشف و اعلام فساد، یکی از بستگان خود را استخدام شهرداری می کند!
#رانت #اختلاس #آقازاده #ژن خوب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
247151 1