کدخبر:
247048
تاریخ انتشار:
۲۸ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آقای فرماندار به جای تقدیر از خیّران، از آنان شکایت کرد!

خزر: گویا اتهام این افراد از نظر آقای فرماندار، آسفالت مسیر بدون هماهنگی با دهیار و ادارت متولی بوده است و این منجر به اخلال در روند اجرایی پروژه های دولتی شده است!!

به گزارش خزرآنلاین، طی روزهای گذشته سندی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از شکایت فرماندار یکی از شهرستان های استان از جمعی از خیران داشت. سندی که نشان می دهد دفتر جدیدی از مطالبات مسئولین از مردم گشوده شده است! 

از آن چه که از این سند بر می آید، گویا جمعی از مردم خیّر پس از مراجعات فراوان به ادارت متولی برای آسفالت جاده ارتباطی محل زندگی و کسب و کار خود و بی توجهی مسئولین نسبت به این خواسته، سرانجام خود آستین ها را بالا زده و با هزینه شخصی اقدام به آسفالت این مسیر می کنند. با این حال، این اقدام چندان به مذاق آقای فرماندار خوش نیامده و وی به جای تقدیر از این افراد، از آنان به محاکم قضایی شکایت کرده است! 

بنا بر آن چه که در این سند آمده، گویا اتهام این افراد از نظر آقای فرماندار، آسفالت مسیر بدون هماهنگی با دهیار و ادارت متولی بوده است و این منجر به اخلال در روند اجرایی پروژه های دولتی شده است!! البته به نظر می رسد بازپرس محترم پرونده، با این استدلال که اقدام این افراد نه تنها خللی در روند اجرایی پروژه های دولتی ایجاد نکرده بلکه باعث کاستن از هزینه های دولت هم شده، برای تمامی متهمین قرار منع تعقیب صادر کرده است. 

 

 

 
آقای فرماندار به جای تقدیر از خیّران، از آنان شکایت کرد!
#شکایت فرماندار #مسئول طلبکار #فرماندار طلبکار #دستگاه قضا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
247048 1