کدخبر:
226727
تاریخ انتشار:
۱۶ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دیدار نماینده مردم رشت با مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان: ارائه خدمات مطلوب به مردم به شدت مورد توجه و در اولویت قرار دارد

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خادمی مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی از افتخارات است و در همه امور با خدمت به مردم باید زیر چتر بزرگ رهبری به فکر نظام و انقلاب باشیم.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان افزود: نیمی از جمعیت استان گیلان از طریق صندوقهای بیمه ای این سازمان تحت پوشش هستند و از خدمات لازم استفاده می کنند.

وی آنگاه با اشاره به ایجاد ساختمان جدید برای اداره کل بیمه سلامت استان گیلان اضافه کرد: هر نوع کمک و همراهی که نیاز باشد نه من بلکه همه نمایندگان مردم گیلان برای تحقق این مهم، همراهی و همکاری خواهیم کرد و پیگیری های لازم در اخذ زمین و تخصیص اعتبارات از مسئولان ذیربط در استان و کشور را تا حصول نتایج به جد پیگیری و دنبال خواهم کرد.

درادامه دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با اشاره به نقش و اهمیت سازمان بیمه سلامت در شرایط موجود گفت: با توجه به محدودیت منابع دولت، رعایت مدیریت منابع و مصارف ضروری است و در عین حال ارائه خدمات مطلوب به مردم به شدت مورد توجه است و در اولویت قرار دارد.

وی افزود: بیمه سلامت در استان گیلان با ۱711 موسسه طرف قرارداد همکاری منعقد کرده است تا پاسخگوی نیازهای نیمی از جمعیت تحت پوشش استان گیلان باشد و در همین راستا با پیگیری برنامه های عملیاتی سازمان، فراهم آوردن رضایت مندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی بسیار مورد توجه است.
دیدار نماینده مردم رشت با مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان: ارائه خدمات مطلوب به مردم به شدت مورد توجه و در اولویت قرار دارد
#دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی #غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت #بیمه سلامت استان گیلان #سازمان بیمه سلامت استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Health
تازه های Health
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
226727 1