کدخبر:
224524
تاریخ انتشار:
۶ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش جامعه اسلامی مهندسین به شدت گرفتن تخریب های رسانه ای علیه نماینده رشت

خزر: آقای مهندس کوچکی نژاد در آن مقطع زمانی تنها به عنوان یک عضو و دبیر مجموعه فعالیت داشته و مکاتبات و پیگیریهایی را جهت تأمین اجاره بهای واحد اشاره شده با شورای مرکزی جام کشور در سال 89 انجام داده است. ولی متأسفانه بدلیل مشکلات مالی پرداخت مبلغ اجاره واحد به تأخیر افتاد که در نهایت این مبلغ پرداخت گردید.

به گزارش خزرآنلاین، پیرو درج مطالبی در برخی از خبرگزاری ها بر علیه آقای مهندس کوچکی نژاد دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان و عضو شورای مرکزی کشور مبنی بر محکومیت در دادگستری شهرستان رشت بابت عدم پرداخت اجاره بهای واحد استیجاری تشکیلات جام گیلان، به استحضار می رساند این مجموعه دارای 30 سال سابقه فعالیت در سطح کشور بوده و دارای مجوز قانونی از مراجع ذیربط می باشد که بمنظور اهداف اجتماعی و سیاسی با رویکرد مهندسی مشغول به فعالیت است.

لازم به ذکر است که آقای مهندس کوچکی نژاد در آن مقطع زمانی تنها به عنوان یک عضو و دبیر مجموعه فعالیت داشته و مکاتبات و پیگیریهایی را جهت تأمین اجاره بهای واحد اشاره شده با شورای مرکزی جام کشور در سال 89 انجام داده است. ولی متأسفانه بدلیل مشکلات مالی پرداخت مبلغ اجاره واحد به تأخیر افتاد که در نهایت این مبلغ پرداخت گردید.

لذا با توجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی کاملاً واضح است که درج این گونه اخبار فقط در جهت تخریب دبیر جام گیلان و با اهداف خاص سیاسی و مغرضانه بیان شده است. حال برای روشن شدن اذهان عمومی سؤالات زیر مطرح می گردد:

1- چرا این مطالب که مربوط به چندین سال قبل بوده، هم اکنون که یک ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان می گردد.

2- چرا بدهی معوقه اجاره بهای یک تشکیلات شناسنامه دار بعنوان فساد مالی یک عضو شورای استانی مطرح شده و توسط برخی از خبرگزاری های خاص بصورت هدفمند رسانه ای می شود.

در انتها جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان بر خود لازم می داند ضمن دعوت از همه افراد و جریانات سیاسی به رعایت اصول اخلاقی و اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، موضوع و مطالب درج شده را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نماید.

«الْمُؤْمِنُ أَعْظَمُ حُرْمَةً مِنَ الْكَعْبَةِ؛ حرمت مؤمن از حرمت کعبه بالاتر است.» (خصال صدوق، ج1، ص27).

با احترام

شورای استانی جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان

بهمن 1398
واکنش جامعه اسلامی مهندسین به شدت گرفتن تخریب های رسانه ای علیه نماینده رشت
#جبار کوچکی نژاد #نماینده رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224524 1