کدخبر:
224522
تاریخ انتشار:
۶ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ولی اله عظمتی: اظهارات منتشر شده در خصوص بنده با فردی به نام طوماری صحت ندارد!

خزر: هادی طوماری، برای فعالین رسانه ای استان، فردی شناخته شده است. وی در دوره قبلی انتخابات، از حامیان و فعالین ستاد انتخاباتی عظمتی بوده است. با این حال، اظهارات اخیر عظمتی و پخش مطالبی بر بستر واتس آپ نشان می دهد که احتمالا روابط طوماری با عظمتی به سردی گراییده است. خزرآنلاین به زودی گزارشی مستند از کارنامه، اقدامات و فعالیت های طوماری منتشر خواهد کرد.

به گزارش خزرآنلاین، ظهر امروز یک خط واتس آپ با شماره معلوم و مشخص اقدام به انتشار اظهاراتی از زبان ولی اله عظمتی، فرماندار اسبق رشت و کاندیدای انتخابات آتی مجلس از حوزه رشت نمود. در این پست که در برخی گروه های واتس آپی به اشتراک گذاشته شد، ادعا شده بود که عظمتی در گفتگو با فردی به نام طوماری، اظهاراتی را در انتقاد از اقدامات فرزند و داماد خود بر زبان رانده است. 

 

 


در همین راستا، ولی اله عظمتی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن رد این اظهارات گفت: به طوماری گفتم اگر کسی تو را زده، از ما نبوده است. 

عظمتی افزود: این فرد چون با من صحبت نکرده بود، نمی دانست که من اصلا در جریان این موضوع نیستم. او فکر می کرد که بچه های ما این کار را کرده اند. 

هادی طوماری کیست؟

هادی طوماری، برای فعالین رسانه ای استان، فردی شناخته شده است. وی در دوره قبلی انتخابات، از فعالین ستاد انتخاباتی عظمتی بوده است. با این حال، اظهارات اخیر عظمتی و پخش مطالبی بر بستر واتس آپ نشان می دهد که احتمالا روابط طوماری با عظمتی بنا به دلایلی به سردی گراییده است. 

خزرآنلاین به زودی گزارشی مستند از کارنامه، اقدامات و فعالیت های طوماری منتشر خواهد کرد.
ولی اله عظمتی: اظهارات منتشر شده در خصوص بنده با فردی به نام طوماری صحت ندارد!
#ولی اله عظمتی #هادی طوماری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224522 1