کدخبر:
224492
تاریخ انتشار:
۳ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد؛ تحقیق و تفحص از سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ضروری است

خزر: ذاکری با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی شورا نظارت است، یادآور شد: پیشنهاد می‎شود طرح تحقیق و تفحص از سازمان پسماند که تاکنون ۴ نفر از اعضای شورا آن را امضا کرده اند به تصویب برسد.

به گزارش خزرآنلاین، بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت با اشاره نیروهای حجمی شهرداری گفت: متاسفانه اخبار خوبی در این حوزه شنیده نمی شود و ابهامات زیادی در نحوه قراردادهای سازمان مدیریت پسماند وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی شورا نظارت است، یادآور شد: پیشنهاد می‎شود طرح تحقیق و تفحص از سازمان پسماند که تاکنون ۴ نفر از اعضای شورا آن را امضا کرده اند به تصویب برسد.

این عضو شورا با تاکید بر ضرورت شفاف سازی افزود: باید مشخص شود که پول‎هایی که در حوزه پسماند رد و بدل می شود به کجا می رود، در حالی که کارکنان پسماند حقوق ندارند.

وی گفت: مردم حق دارند به شورا بی اعتماد باشند زیرا مصوبات شورا اجرا نمی شود و اگر این روند ادامه داشته باشد مردم بدبین می شود.

ذاکری ادامه داد: خیلی از مصوبات نیاز به پول ندارد و اجرای آن به اراده نیازمند است.

وی خطاب به رییس شورا گفت: شاید شما به علت اینکه برادرزاده شما رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت است رودربایستی داشته باشید و طرح تحقیق و تفحص را امضا نکنید اما از بقیه اعضا می خواهم این طرح را امضا کنند.

حاجی پور در پاسخ به ذاکری گفت: هرکسی که تخلف کند با آن برخورد می کنم. اما اقای ذاکری نام بردن درست نیست و برادرزاده من قبل از ورود به شورا در این پست بود و او چوب همنام بودن مرا می‌خورد هرچند بنده به هیچ کس باج نمی‌دهم.

رضا رسولی عضو شورای شهر رشت در این جلسه با اشاره به آغاز اجرای تراموا در رشت اظهار کرد: جلسه ای که با دکتر نوبخت و جمالی نژاد برگزار شد بسیار خوب بود و توانستیم این سهمیه را دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه ورود به لابی قدرت سیستم حمل و نقل برای رشت بسیار مشکل است، گفت: باید در این دو هفته ای که در پیش داریم با همدلی و اتحاد سیستم ریلی شهری رشت را بدون مشکل آغاز کنیم.
عضو شورای شهر رشت تاکید کرد؛ تحقیق و تفحص از سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ضروری است
#عضو شورای شهر رشت #بهراد ذاکری #تحقیق و تفحص #سازمان مدیریت پسماند


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رشتی
برادرزاده من قبل از ورود به شورا در این پست بود...!! و او چوب همنام بودن مرا می‌خورد...!!!!! آقای حاجی پور گرامی قبل از ورود شما به شورا برادر زاده شما چه پستی داشتن؟؟ آیا همنام بودن یا بهتره بگم برارزا بودنشون باعث این شده چوب بخورن یا نون... ؟؟ کاش همه هم سن و سالای ایشون تو شهرداری فرصت این چوب خوردنا را داشتن و اگه اینطوره بهتر نیست بعد چند سال چوب خوردن عرصه را خالی کنن بقیه هم چندتا چوب بخورن و سوال آخر یه لحظه با وجدانتون به این فکر کنین اگه این نسبت فامیلی وجود نداشت ایشون حتی می تونستن به عنوان یه کارمند ساده وارد شهرداری بشن؟
پنجشنبه، 3 بهمن 139821:34:25
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224492 1