کدخبر:
224202
تاریخ انتشار:
۱۵ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

منطقه آزاد انزلی اسپانسر باشگاه ملوان شد

خزر: پژمان نوری و مازیار زارع مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی به منظور رفع مشکلات و موانع باشگاه ملوان با مدیرعامل سازمان دیدار کردند که این دیدار نتایج خوبی برای ادامه راه و موفقیت باشگاه ملوان بندر انزلی داشت.

به گزارش خزرآنلاین، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام این خبر بیان کرد: پژمان نوری و مازیار زارع مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی به منظور رفع مشکلات و موانع باشگاه ملوان با مدیرعامل سازمان دیدار کردند که این دیدار نتایج خوبی برای ادامه راه و موفقیت باشگاه ملوان بندر انزلی داشت.

مهدی کاظمیان سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی خاطر نشان کرد: در این دیدار صمیمی دکتر روزبهان با اعلام حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی از تیم پرافتخار ملوان جهت حضور در ادامه رقابت های لیگ آزادگان، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را یکی از تیم های ریشه دار کشور معرفی و بیان کرد با توجه به اهمیت ورزش در حفظ سلامت و ایجاد فضای نشاط اجتماعی سازمان سازمان منطقه آزاد انزلی در طول سال های گذشته با حمایت به صورت اسپانسری از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تلاش نموده تا این امر محقق شود.

وی در ادامه با اعلام قول همکاری و مساعدت ویژه برای حمایت از قوهای سپید انزلی افزود: طبق توافقات مقرر گردید ، مبلغ اسپانسری در دو مرحله به باشگاه ملوان پرداخت شود و سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه مسیر باشگاه ملوان بندرانزلی را حمایت خواهد کرد.

پژمان و‌نوری و مازیار زارع نیز در این دیدار مراتب قدردانی خود را از دکتر روزبهان مدیرعامل محترم منطقه آزاد انزلی و معاونین ایشان جهت همکاری و مساعدت لازم با باشگاه ملوان ، اعلام کردند.
منطقه آزاد انزلی اسپانسر باشگاه ملوان شد
#منطقه آزاد انزلی #اسپانسر #باشگاه ملوان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
224202 1