کدخبر:
223867
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل توجه هیات نظارت بر انتخابات گیلان؛ نمونه واضح تبلیغات پیش از موعد!

خزر: امروز اما برخی رسانه های خبری استان و شهرستان با انتشار تصویری آتلیه ای از یک کاندیدای زن (تصویر زیر)  در یکی از حوزه های انتخابی استان، با اشاره به کاندیداتوری وی، به معرفی سن و سال و سوابق تحصیلی این کاندیدای زن مجلس پرداخته اند! این در حالی است که هنوز حتی نتیجه احراز صلاحیت ها توسط هیات نظارت بر انتخابات گیلان هم اعلام نشده است!

به گزارش خزرآنلاین، چند روز پیش بود که قائم مقام و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات گیلان در جمع خبرنگاران، تبلیغات زودهنگام کاندیداها را تخلف خوانده و گفت: تبلیغات زودهنگام کاندیدا قطعا تخلف است و نباید کسانی که به رسانه‌ها نزدیک هستند از این فرصت سوءاستفاده کنند.

امروز اما برخی رسانه های خبری استان و شهرستان با انتشار تصویری آتلیه ای از یک کاندیدای زن (تصویر زیر)  در یکی از حوزه های انتخابی استان، با اشاره به کاندیداتوری وی، به معرفی سن و سال و سوابق تحصیلی این کاندیدای زن مجلس پرداخته اند! این در حالی است که هنوز حتی نتیجه احراز صلاحیت ها توسط هیات نظارت بر انتخابات گیلان هم اعلام نشده است!

جالب آنکه در این مطلب، حتی تبعات حضور این فرد در انتخابات و خطری که می تواند برای سایر رقبایش به همراه داشته باشد هم مورد بررسی قرار گرفته است!




قابل توجه هیات نظارت بر انتخابات گیلان؛ نمونه واضح تبلیغات پیش از موعد!
#انتخابات گیلان #تبلیغات پیش از موعد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223867 1