کدخبر:
188485
تاریخ انتشار:
۱۹ مهر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم پیگیری کارهای درمانی عماد اسماعیل نژاد کودک نجات یافته از حادثه حمله تروریستی به مجلس، تاکید کرد.

به گزارش خزر به نقل از خانه ملت، در پی حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی در خرداد ماه سال جاری، 17 تن از هموطنان کشور به شهادت و شماری نیز مجروح شدند اما در بین مراجعه کنندگان به دفاتر نمایندگان در مجلس یکی از افراد خبرسازتر شد، که این فرد کودکی دو ساله به نام عماد اسماعیل نژاد بود.

 

عماد حسینی در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی

 

خانواده عماد اسماعیلی نژاد  برای تامین هزینه های درمانی فرزندشان اش که مبتلا به یک بیماری نادر است به مجلس مراجعه کرده بود،که ناگهان تروریست ها با ورود به خانه ملت آن حوادث تلخ را رقم زدند.

اما به صورت معجزه آسایی و در یک اقدام ایثارگرانه وی از طریق پنجره ساختمان به بیرون از ساختمان منتقل و نجات یافت.

 

عماد حسینی در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی

 

خانواده عماد اسماعیل نژاد کودک نجات یافته از حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی برای تشریح روند درمانی عماد امروز (چهارشنبه 19 مهرماه) با دکتر لاریجانی دیدار کردند.

 

عماد حسینی در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی

 

براساس این گزارش، رضا رضایی مدیرکل بودجه و امور مالی  وزارت بهداشت و درمان در این جلسه گزارشی از روند تامین هزینه ها برای آنزیم درمانی عماد اسماعیل نژاد ارائه کرد و اظهار داشت مقرر شده داروهای عماد از خارج کشور وارد شود.

 

دکتر لایجانی در دیدار با خانواده عماد اسماعیلی کودک نجات یافته از حادثه تروریستی مجلس

 

لازم به ذکر است معاون مرکز طبی کودکان در خصوص بیمار عماد اسماعیلی نیز در این جلسه اشاره کرد که بیماری عماد یک بیماری ژنتیکی نادر است و مراحل درمانی آن در حال پیگیری است مراحل وارد کردن دارو از خارج کشور برای آنزیم درمانی عماد اسماعیلی در حال انجام است و بزودی این مهم انجام می شود البته هزینه داروها از سوی دولت تامین می شود البته عماد اسماعیلی در لیست نوبت دهی برای انجام عمل پیوند مغز استخوان است.

 

دکتر لایجانی در دیدار با خانواده عماد اسماعیلی کودک نجات یافته از حادثه تروریستی مجلس

 

براساس این گزارش دکتر لاریجانی در این دیدار با آرزوی شفای عاجل برای عماد اسماعیل نژاد گفت:اقدامات لازم برای درمان عماد اسماعیل نژاد انجام شود و در این رابطه نیز پیگیری های لازم از سوی مجلس برای درمان و انجام عمل پیوند مغز استخوان صورت خواهد گرفت.

 

دکتر لایجانی در دیدار با خانواده عماد اسماعیلی کودک نجات یافته از حادثه تروریستی مجلس

 

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه حمله ترویستی به مجلس حادثه نادری بود، افزود:شهامت سلمان بهرامی مسئول دفتر نمایندگان استان گلستان و همچنین پاسدار طالبی که در روز وقوع حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در نجات جان عماد اسماعیل نژاد داشتند، قابل تقدیر است./

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.