کدخبر:
188381
تاریخ انتشار:
۱۳ مهر ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به ریاست مهندس شفقی؛

خزر: سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین این شهرستان با اشاره به اینکه فرهنگ عاشورا از میراث گذشتگان ما است و باید در حفظ آن کوشا باشیم اظهار داشت: امیدوارم با عنایت خداوند پیام رسان خوبی برای نهضت بزرگ سیدالشهدا باشیم.

به گزارش خزر به نقل از روابط عمومی فرمانداری رشت،سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین این شهرستان با اشاره به اینکه فرهنگ عاشورا از میراث گذشتگان ما است و باید در حفظ آن کوشا باشیم اظهار داشت : امیدوارم با عنایت خداوند پیام رسان خوبی برای نهضت بزرگ سیدالشهدا باشیم.

https://rasht.gilan.ir/sites/rasht.gov.ir/files/styles/slideshow/public/96/07/13/news/photo_2017-10-05_11-45-40.jpg?itok=C0mOgQLl


فرماندار شهرستان رشت افزود : بنده اعتقاد دارم که قدم نهادن در راه گسترش فرهنگ عاشورا توفیقی از جانب پروردگار است  و باید همه ما در تحقق این مهم کوشا باشیم.


وی یکی از راهکارهای اشاعه نهضت عاشورا را برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین دانست و بیان داشت : اربعین حسینی نمادی از عشق و ارادت مردم به اسلام و اهل بیت(ع) است و باید با تاکید بر مردم محوری این مراسم را برگزار کنیم.


نماینده عالی دولت در شهرستان رشت گفت : این دومین جلسه است که برای برگزاری اربعین در فرمانداری شهرستان رشت برگزار می‌شود و توانستیم آسیب ها , نقاط قوت و متولیان را شناسایی کنیم.


وی با بیان اینکه سال گذشته هماهنگی های خوبی در بین دستگاه برای اجرای اربعین حسینی انجام شد گفت :از همه کسانی که سال گذشته در برگزاری این مراسم تلاش کردند تشکر می‌کنم و امیدواریم امسال نسبت به سال گذشته دستگاهها و ادارات بیشتر در میدان باشند.


وی در مورد فراهم کردن امکانات برای زائرین اربعین حسینی اظهار داشت: عزت و احترام به زواران را باید در نظر بگیریم همانند گذشته ایاب و ذهاب زائرین با بهترین نحو انجام گیرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اربعین مردمی را مردم عراق انجام می دهند نه مردم ایران .
شنبه، 22 مهر 139610:29:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.